Line-up

Al bevestigd:

Golden Earring

VrijdagJupiler Live Stage

Meer info

Nicky Romero

ZaterdagDance Palace

Lil Kleine

VrijdagJupiler Live Stage

Miss Montreal

ZaterdagJupiler Live Stage

Kraantje Pappie

ZaterdagJupiler Live Stage

Meer info

Lucas & Steve

ZaterdagDance Palace

Nielson & Band

ZaterdagJupiler Live Stage

The Dirty Daddies

VrijdagJupiler Live Stage

Bizzey

ZaterdagDance Palace

BZB

ZaterdagJupiler Live Stage

Meer info

Moksi

ZaterdagDance Palace

JeBroer

ZaterdagSpektakulair

Martijn Fischer zingt hits van Hazes

ZaterdagJupiler Live Stage

Meer info

LNY TNZ

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Josylvio

ZaterdagSpektakulair

Navarone

ZaterdagPulFiction

Tony Junior

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Leafs

Zaterdag

Frequencerz

ZaterdagDance Palace

The Wetnecks (USA)

ZaterdagJupiler Live Stage

Meer info

Brooks

ZaterdagDance Palace

The Overslept

ZaterdagPulFiction

Mental Theo

VrijdagThe Ballsroom

Yung Felix

ZaterdagSpektakulair

La Fuente

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Mr. Belt & Wezol

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Johnny 500

ZaterdagSpektakulair

Deepend

ZaterdagDance Palace

Billy The Kit

ZaterdagThe Ballsroom

Nona

ZaterdagPulFiction

The Boy Next Door

ZaterdagSpektakulair

Outsiders

ZaterdagThe Ballsroom

Dimitri

ZaterdagPlanet Love

Puinhoop Kollektiv

ZaterdagSpektakulair

Dawn Brothers

ZaterdagPulFiction

MOOR

ZaterdagPlanet Love

Reservoir Dogs Band

ZaterdagPulFiction

Partyfriex

ZaterdagThe Ballsroom

House of Rock

VrijdagPulFiction

Zanger Kafke

ZaterdagThe Ballsroom

Sjaak

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Ooostblok

VrijdagPulFiction

Trafassi

ZaterdagThe Ballsroom

Ingi Visions

VrijdagPlanet Love

Rattlesnake Shake

VrijdagPulFiction

Zanger Rinus

VrijdagThe Ballsroom

Gio

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Fabulous 90’s

VrijdagThe Ballsroom

Pearl Jam Tribute

VrijdagRosso Rocco

AC/DC Tribute

VrijdagRosso Rocco

Led Zeppeling Tribute

VrijdagRosso Rocco

Guns ‘N Roses Tribute

VrijdagRosso Rocco

Daisy

ZaterdagSpektakulair

Boomshakalak Soundsystem

VrijdagBoomshakalak SoundsystemZaterdagBoomshakalak Soundsystem

De Zingende Schlager

VrijdagThe Ballsroom

Otto Wunderbar

VrijdagThe Ballsroom

Smèrrig presents: Nixus & MC Jordan

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Silque

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Her00s From the Zer00s

ZaterdagThe Ballsroom

Capital Candy

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Komatsu

ZaterdagRosso Rocco

Phenleau

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Boskat

ZaterdagRosso Rocco

Animal Road

ZaterdagRosso Rocco

Staal met glazen

VrijdagFestival Café

Sjannies

ZaterdagSpektakulair

Peer

ZaterdagRosso Rocco

Loud ‘N Bright

ZaterdagDance Palace

Mooon

ZaterdagRosso Rocco

Bart & Alex

ZaterdagFestival Café

Naughty Nik

VrijdagPlanet Love

Niels Sterken

ZaterdagPlanet Love

Braeff

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Rachelle Grooten

ZaterdagPlanet Love

Rien School & Joe Wilkens

VrijdagPlanet Love

Daster

ZaterdagDance Palace

Roel Zweers

ZaterdagPlanet Love

Vieze Vedi

VrijdagSpektakulair (SMÈRRIG)

Che Crozz

ZaterdagDance Palace

DJ’s Connie & Blyde

VrijdagPulFictionZaterdagPulFiction

Vince Morgana

ZaterdagSpektakulair

Pret Kabinet

VrijdagMini Disco

Kruzo

ZaterdagThe Ballsroom

MC Boogshe

VrijdagDance Palace (Oh1Oh!)

Ben on the dancefloor

ZaterdagThe Ballsroom

Zanger Bas

ZaterdagThe Ballsroom

Zanger Maus

ZaterdagThe Ballsroom

Sweaty Disco

VrijdagEetertaintentZaterdagEetertaintent

Ballsroom DJ Team

VrijdagThe BallsroomZaterdagThe Ballsroom