Timetable

  • Jupiler Live Stage
  • Dance Palace (Oh1Oh!)
  • Spektakulair (SMÈRRIG)
  • PulFiction
  • The Ballsroom
  • Rosso Rocco
  • Planet Love
  • Boomshakalak Soundsystem
  • FestyLand Acoustic
  • Festival Café
  • Flügel Mini Disco
  • Eetertaintent

18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00

Lil Kleine

20:15 - 20:45

Golden Earring

21:30 - 22:40

The Dirty Daddies

23:30 - 01:00

Silque

19:00 - 20:30

Mr. Belt & Wezol

20:30 - 22:00

La Fuente

22:00 - 23:00

Tony Junior

23:00 - 00:00

LNY TNZ

00:00 - 01:00

Vieze Vedi

18:00 - 19:00

Braeff

19:00 - 20:00

Capital Candy

20:00 - 21:00

Gio

21:00 - 21:30

Phenleau

21:30 - 23:00

Sjaak

23:00 - 23:30

Smèrrig presents: Nixus & MC Jordan

23:30 - 01:00

Rattlesnake Shake

19:45 - 20:45

House of Rock

21:45 - 22:45

Ooostblok

23:30 - 00:30

Ballsroom DJ Team

19:00 - 21:00

Otto Wunderbar

21:00 - 22:00

Zanger Rinus

22:00 - 22:20

Fabulous 90’s

22:20 - 23:30

De Zingende Schlager

23:30 - 00:00

Mental Theo

00:00 - 01:00

Pearl Jam Tribute

18:45 - 19:45

AC/DC Tribute

20:45 - 21:45

WANNABEASTAR

22:30 - 23:30

Guns ‘N Roses Tribute

00:15 - 01:00

Rien School & Joe Wilkens

18:00 - 21:00

Naughty Nik

21:00 - 23:00

Ingi Visions

23:00 - 01:00

Gozert

19:00 - 20:00

Congo Bassie Sound

20:00 - 21:00

Vinnie Rouge

21:00 - 22:00

Gozert & Jimmy Spliff

22:00 - 23:00

Boomshakalak Allstars

23:00 - 00:00

BZB Unplugged

18:45 - 19:30

Kong Foo Unplugged

20:15 - 21:00

Flemming

21:30 - 22:00

Niels van Heel

22:45 - 23:15

Bart & Alex

23:45 - 00:15

Vinyl Forty-Five

00:15 - 01:00

Marcel V

18:00 - 20:00

Staal met Glazen

20:00 - 20:45

Marcel V

20:45 - 21:30

Staal met Glazen

21:30 - 22:15

Marcel V

22:15 - 22:45

Staal met Glazen

22:45 - 23:30

Marcel V

23:30 - 00:00

Flabbergasted

00:00 - 01:00

Pret Kabinet

19:00 - 23:00

Radio Feelgood

18:00 - 21:00

Sweaty Disco

21:00 - 01:00

DJ Marcel

Presentatie: Eefke Boelhouwers

MC Boogshe

DJ’s Connie & Blyde

HOSTED BY: WANNABEASTAR

  • Jupiler Live Stage
  • Dance Palace
  • Spektakulair
  • PulFiction
  • The Ballsroom
  • Rosso Rocco
  • Planet Love
  • Boomshakalak Soundsystem
  • FestyLand Acoustic
  • Festival Café
  • Nel's Schuurcafé
  • Eetertaintent

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00

The Wetnecks (USA)

15:00 - 16:00

Nielson & Band

16:45 - 17:45

Kraantje Pappie

18:30 - 19:30

Miss Montreal

20:15 - 21:15

Martijn Fischer zingt hits van Hazes

22:00 - 23:00

BZB

23:45 - 01:00

Che Crozz

14:00 - 15:00

Daster

15:00 - 16:15

Loud ‘N Bright

16:15 - 17:15

Deepend

17:15 - 18:15

Bizzey

18:15 - 19:15

Brooks

19:15 - 20:30

Lucas & Steve

20:30 - 21:45

Moksi

21:45 - 22:45

Nicky Romero

22:45 - 00:00

Frequencerz

00:00 - 01:00

Vince Morgana

14:00 - 15:30

Sjannies

15:30 - 16:30

Phenleau

16:30 - 17:30

Daisy

17:30 - 18:30

Leafs

18:30 - 19:00

Yung Felix

19:00 - 20:00

Josylvio

20:00 - 20:30

Johnny 500

20:30 - 21:30

JeBroer

21:30 - 22:00

The Boy Next Door

22:00 - 23:00

Puinhoop Kollektiv

23:00 - 00:00

Nona

16:15 - 17:00

Dawn Brothers

17:45 - 18:45

The Overslept

19:30 - 20:30

Navarone

21:30 - 22:30

Reservoir Dogs Band

23:15 - 00:15

Ballsroom DJ Team

14:00 - 16:40

Ben on the dancefloor

16:40 - 17:00

Ballsroom DJ team ft. Zanger Bas

17:00 - 18:00

Partyfriex

18:00 - 18:30

Kruzo

18:30 - 19:45

Zanger Kafke

19:45 - 20:00

Ballsroom DJ Team ft. Zanger Maus

20:00 - 21:00

Trafassi

21:00 - 21:30

Ballsroom DJ Team

21:30 - 22:15

Her00s From the Zer00s

22:15 - 23:00

Billy The Kit

23:00 - 00:00

Outsiders

00:00 - 01:00

Animal Road

15:30 - 16:15

Boskat

17:00 - 17:45

Mooon

18:45 - 19:30

Peer

20:30 - 21:30

Komatsu

22:30 - 23:15

Led Zeppelin Tribute

00:15 - 01:00

Rachelle Grooten

14:00 - 17:00

Roel Zweers

17:00 - 19:00

Niels Sterken

19:00 - 21:00

Dimitri

21:00 - 23:00

MOOR

23:00 - 01:00

Jimmy Spliff

14:00 - 15:00

Gozert

15:00 - 17:00

Dawn Panty

17:00 - 18:00

Tizl

18:00 - 19:00

Vinnie Rouge

19:00 - 20:00

Baggabiek

20:00 - 20:30

Dr. Robinson

20:30 - 21:00

Dawn Panty

21:00 - 22:00

Jimmy Spliff

22:00 - 23:00

Boomshakalak Allstars

23:00 - 00:00

Sylvie Stone

14:30 - 15:00

Reem & Lot

15:30 - 16:00

Baby Blue Unplugged

16:30 - 17:15

Jonny Smokes

17:45 - 18:15

Nona

18:45 - 19:15

Heavy Hoempa

19:30 - 20:00

Rex Pharao

20:30 - 21:00

Fritz & Danny

21:30 - 22:00

Rattlesnake Shake Unplugged

22:30 - 23:15

Vinyl Forty-Five

23:15 - 01:00

Marcel V

14:00 - 18:00

Bart & Alex

18:00 - 18:45

Marcel V

18:45 - 20:00

Bart & Alex

20:00 - 20:45

Team Turbulent

20:45 - 22:00

Bart & Alex

22:00 - 22:45

Team Turbulent

22:45 - 01:00

Nel’s harem

15:00 - 23:00

Los Gringos Del Mambo

14:00 - 16:00

Radio Feelgood

16:00 - 18:00

Blinde Funk

18:00 - 19:30

Djonko Wagner & Arie Nus

19:30 - 21:00

Karaoketen

21:00 - 22:00

Sweaty Disco

22:00 - 01:00

Presentatie: Maarten van Hooft / Fred van Dijk

DJ’s B&NO vs Van Lariekoek

DJ’s Connie & Blyde

HOSTED BY: WANNABEASTAR